Začátek sezóny 2016


Vážení členové SK,

tímto bychom Vás rádi přivítali v nové sezoně 2016. Vzhledem k již příznivým klimatickým podmínkám je možné využívat naše hřiště, na které jsme již umístili příslušné vybavení. Tak jako loni bude členský poplatek činit pro stávající členy částku 500,-Kč/rok, pro nové členy pak 500,-Kč/rok + poplatek za zhotovení přístupového klíče od branky a úložné bedny (cca.70,-Kč).

Novinkou tohoto roku je výměna zámku. Pro stávající členy to znamená, že při platbě na tento rok Vám bude vyměněn starý klíč za nový.

Rezervace termínu je MAXIMÁLNĚ na dvě hodiny v pracovním týdnu (pondělí – pátek) víkend je beze změny, stále platí jeden den = jedna hodina a týden dopředu jako minulý rok, delší rezervace než týden budou mazány.

Jak již víte, hřistě je možné využívat pouze po předchozí rezervaci Vašeho času sportování v rezervačním systému. Ten Vám bude zpřístupněn až po úhradě členství pro rok 2016, které provedete u správce hřište. Správce hřište je možne kontaktovat na tel: 737 255 637, nebo na mailu: info@volnocas.cz.

Přejeme Vám příjemnou sportovní sezonu 2016

Sportu zdar

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)